Certificaten Media School

Jouw certificaat opvragen?

Download hier

 

Advanced Communication Strategy Managment – edition 2021

Alle personen die minimaal 7 van de 9 lessen bijwoonden, en in totaal ten minste 70% haalden op het geheel van de testen, verwerven een diploma. Grote onderscheiding werd gegeven aan personen die 100% van de lessen volgden, en meer dan 80% haalden op de testen.

De volgende personen slaagden met Grote Onderscheiding:
Ellen Van Roy
Christophe Nolf
Aline da Silva Santos
Flore Dargent
Lise Renard
Aurélie Jacquet
Corentin Franzin
Switlana Komac

De volgende personen slaagden met Onderscheiding:
Phaedra Gabriels
Nathalie Baeyens
Kevin Rollier

De volgende personen slaagden met Voldoening:
Claire Magnette
Nadia Aziz
Laura Monteleone
Laetitia Leroux
Anthony O’Donnell
Ellen Sonck
John Jacoby
Ismaël El Kassimi
Hélène Rousseau
Melissa Meuwissen
Sophie Decanniere
Genen Vannoote
Joëlle Geeurickx
Amelie Vanderlinden
Ellen Bosmans
Stéphanie Van Geit
Famke Van Mol
Nejwa Jacobs
Tim Annoni
Emily Olaerts
Timothee Gysen
Kevin Kiebooms
Arnaud Biliotti
Fatima Saralapova
Angelique Pistidda
Jos Van Campenhout
Céline Denoiseux
Sébastien Vandraye
An Georgina De Clercq

De personen die de volgende cycli minimaal 3/4 van de lessen hebben bijgewoond, krijgen hiervan een attest. Hieronder kan u de namen vinden van de rechtmatige ontvangers.

Essentials Market – edition 2021

Bal Ite
Berber Selin
Bouchar Elliott
Caluwé Arne
Carlier Jens
Coche Juliette
De Chaffoy Eline
De Clerck Sam
De Keyser Roxane
Devos Rani
Dockx Maxim
Douwen Sarah
Haesaerts Timo
Hereygers Eline
Jeunen Julie
La Rose Marie-Sophie
Lefevre Alexandra
Isabelle Lenaerts
Mbayi-Ndunu Benedicte
Renard Lise
Van Cutsem Lauranne
Van der Stappen Charlotte
Van Hentenryck Laura
Vande Putte Thomas
Vanderbiest Lise

Mediabytes – edition 2020

Julie Bastin
Ellen Bosmans
Lionel Cordier
Sven Dekoster
Olivier Detandt
Marie-Emilie Dugardyn
Elliot Gillardin
Delphine Goor
Sarah Goossens
Sandra Jansen
Gilles Nevens
Thanh Nguyen
Stéphanie Radochitzki
Hélène Rousseau
Kelly Tuerlinckx
Tamara Vanspauwen
Iris Verdoodt

Essentials Media – edition 2020

Selin Berber
Hajar Bouanani
Ewoud Braem
Maxim Deweerdt
Alexandra Lefèvre
Nienke Postma
Lise Vanderbiest

Advanced Communication Strategy Management – edition 2020

Gessica Celestri
Pierre Coppens
Joris De Ryck
Yelena De Vuyst
Bastien Glineur
Chloë Rodriguez
Aline Roelants
Dieter Vits

Mediabytes – edition 2019

Nathalie Baeyens
Baptiste Collard
Pierre Coppens
Flore Dargent
Jessica De Jaegere
Shannen Grgic
Alexandra Illiashova
Ilse Peeters
Douglas Rodrigues
Hannes Smets
Harold Thuysbaert
Gloria von Beust
Lisa von Beust

Essentials Media – edition 2019

Ellen Bosmans
Karim Douchdak
Charlotte Close
Julie Kecskes
Gwenaëlle Licata
Nora Mahi
Chloë Pierloot
Clifford Radmore
Boris Roels
Lara Roose
Mathieu Santy
Emilie Staes
Harold Thuysbaert
Sylvie Van Daele
Dune Van Malderghem
Cecilia Versmissen
Tessa Verstreken

Cycle